لوازم آرایشی ابسولوت

درباره برند ابسولوت

لاین محصولات اَبسولوت یک لاین تخصصی از برند محبوبه فراروسی می باشد. از آنجایی که برند فراروسی همیشه در حال پیشرفت و پیشگام در صنعت میکاپ بوده است و با تکنیک پکیج کرم سازی (( خلق کرم پودر توسط میکاپ آرتیست )) جایگاه بسیار ویژه‌ای در سال ۲۰۱۷ در میان میکاپ آرتیستان به نام، حرفه ای و با تجربه در دنیا پیدا کرد.

absolute


در اتاق فکر این کمپانی بزرگ در سال ۲۰۱۸ ایده بسیار جدید و جالبی مطرح شد،آن هم خلق یک لاین بسیار حرفه ای تر و حتی فراتر از حد تصور معمول یک میکاپ آرتیست باتجربه که بتواند با استفاده از این پروداکت ها تحولی شگفت و نوع در بیزینس خود ایجاد نماید.


شروع زیبایی این داستان از کرم پودر ویژه اَبسولوت آغاز شد کرم پودری که به جرأت و با تضمین متخصصان این کمپانی هیچ نمونه مشابه و قابل توجهی در بازار و صنعت زیبایی نخواهد داشت بنا به تحقیقات جامع و تست بسیار زیاد کرم‌پودر های مختلف،تیم متخصصین کمپانی به این نتیجه دست یافتند که در صنعت آرایشی دنیا هنوز جایگاه یک کرم پودر با ویژگی‌هایی از جمله :

  • فول کاوریج بودن
  • سبک بودن
  • بافت مخملی و ابریشمی
  • بادوام “۲۴ ساعته”

به شدت کم می باشد.
بنابراین برای تولید یک کرم پودر با خصوصیات ذکر شده،بعد از یک سال تحقیق و آزمایش لاین اَبسولوت برای کرم پودر خود،برای اولین بار در دنیا از فناوری پودر ابریشم استفاده کرد و به یک فرمول جدید و انحصاری دست یافت به گونه‌ای که کرم پودر اَبسولوت نه تنها به طور منحصر به فرد یک کرم پودر فول کاور، سبک، مخملی و بادوام است، بلکه در ترکیب با هر کرم پودر دیگری فارغ از برند، کیفیت و متریال آن در هر سطحی که باشد، تمام خصوصیات خود را به آن انتقال می دهد و این یک تجربه بی نظیر از استفاده از یک کرم پودر می باشد. به همین دلیل در مدت بسیار کمی

کمتر از شش ماه بعد از ورود این کرم در بازار آرایشی جهان میکاپ آرتیستان حرفه ای و مطرح جهانی نام آن را معجزه گر نهادند

که تحولی شگرف در صنعت میکاپ جهانی میباشد.

absolute

شکوفایی این لاین حرفه‌ای و لاکچری هم چنان در بقیه محصولات قابل مشهود است.

پیمایش به بالا